30 Травня, 2018 09:04:00
Канікули – це завжди сонячно!

Літо – весела і яскрава пора року. Це час, коли наша малеча має можливість відпочити від шкільних буднів та зміцнити своє здоров’я.  А для дорослих літо перш за все – це турбота  про відпочинок дітей.

Цьогоріч на базі усіх закладів загальної середньої освіти Житомирського району з 29 травня   розпочали роботу пришкільні   табори відпочинку з організацією дворазового харчування та 6-годинним терміном перебування дітей, а також   мовні табори з поглибленим вивченням іноземних мов без організації харчування  зі скороченим терміном перебування дітей.

У таборах  забезпечено належний догляд за дітьми, дотримання режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи.

Бажаємо школярам веселого, змістовного та безпечного відпочинку!