31 Липня, 2017 15:17:00
Клітчин відзначив 95-річчя

30 липня мешканці приміського Клітчина та чисельні гості відзначили 95-ліття села.

Цей приємний та радісний для мешканців Клітчина захід відбувся у нещодавно відремонтованому сільському клубі, фойє якого милувало відвідувачів гарними витворами місцевих митців -  вишиванками, гаптованими бісером, картинами, кованими виробами тощо.

У святкуванні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій  Микитюк, Левківський сільський голова Олександр Окоча, депутат обласної ради Руслан Павлюк, депутати районної ради Анатолій Давидов, Василь Козел та Василь Стах.

Привітали присутніх зі святом також представники народного депутата України Віктора Развадовського. А ще за його фінансового сприяння для дітей було організовано безкоштовні ігрові атракціони та інші цікаві розваги.

Сергій Микитюк, у свою чергу, пообіцяв сільчанам надати допомогу щодо оформлення клубної сцени та побажав, щоб на ній і надалі так само, як на сьогоднішньому чудовому святковому концерті, незабутньо лунали щирі українські пісні у власному виконанні клітчан та світлі мирні мелодії українських танців.