7 Травня, 2018 10:10:00
Культурне життя аматорів сцени Житомирського району

Улюблений багатьма колективами Житомирського району обласний фестиваль хорової пісні «Мамина вишня» пам’яті Анатолія Пашкевича пройшов нещодавно у м. Баранівка.

У цьому році його відвідали народний аматорський хор «Поліський передзвін» районного будинку культури під керівництвом метра хорового мистецтва Миколи Никончука, народний вокальний ансамбль «Калинонька» Високопічської школи мистецтв, керівником якого є талановитий музикант та викладач Віталій Левченко та народний вокальний ансамбль «Вербиченька» будинку культури с. Іванківці, яким керує Валентина Кабалюк - жінка, що не може жити без української пісні.

Отже, після виступів величезної кількості колективів з різних куточків України маємо такі здобутки:

- народний аматорський хор «Поліський передзвін» посів три перших місця за найкращу пісенну композицію на тему творів А.Пашкевича, за виконання та за диригування;

- народний вокальний ансамбль «Калинонька» отримав третє почесне місце;

- народний вокальний ансамбль «Вербиченька» здобув диплом за активну участь.

Найвищою точкою кипіння фестивалю, на наш погляд, було спільне виконання найвідомішої пісні композитора «Степом».  Голоси всіх учасників злились воєдино - і стали частинкою життя та творчості митця.

Колективи були відряджені на фестиваль за рахунок коштів відділу культури і туризму РДА, які були заплановані в кошторисних призначеннях на 2018 рік.