6 Вересня, 2018 16:29:00
На Житомирщині пройде 4-й Фестиваль льону. АНОНС

Вчетверте на Житомирщині пройде Фестиваль льону. Цьогоріч організатори анонсують безліч цікавинок, але поки не відкривають деталей.

Девіз цьогорічного Фестивалю льону – «Органічні компанії – здорова нація!».

Фестиваль проходитиме 16 вересня у с. Стремигород Коростенського району.

Неповторне поєднання

Відродження українських традицій та новітні технології. Виставка сучасної техніки продемонструє, як безпілотні літальні апарати (дрони) можна задіяти в агробізнесі та як вони спрощують роботу і стають звичними у полях. Усі зрозуміють, чому це – професія майбутнього.

Приголомшливе шоу

Трюки на конях, лицарі, запальні танці. Сцени, що працюють одночасно і задовольнять будь-які музичні вподобання. Безперервний потік емоцій та драйву в режимі нон-стоп. Хедлайнер – зірка українського шоу-бізнесу.

Дружнє товариство

Ідейні люди навколо вас – щирі, енергійні, запальні – та незабутня атмосфера оксамитової осені. Етно-зона з унікальними виробами з льону та майстер-класами. Ярмарок органічної їжі, виставки, модний показ одягу з льону.

Забави для дітей та родини

Дитяча зона та спортивна зона. Майстер-класи. Аквагрим. Аніматори та розважальні ігри.

Відкритий простір

Свобода та природа. Що може бути ліпше? Поля льону, різнобарвних трав, квітів. Отримайте незабутні враження та відчуйте легкість і неперевершене єднання з природою, з якої починається все. Смачна фудзона з українською кухнею та смаколиками з льону на open air: печена картопля, овочі-гриль, ковбаски, тушковане м’ясо, пампушки, вареники і те тільки.

Нагадаємо, що минулого року третій фестиваль льону на Коростенщині зібрав близько 7 тисяч гостей.