13 Листопада, 2017 15:38:00
На апаратній нараді при голові райдержадміністрації обговорили актуальні питання розвитку району

13 листопада голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів РДА, окремих установ та організацій району.

Першим було розглянуто питання про систему реформування порядку призначення субсидій, яка запроваджується з 1 січня 2018 року, в частині монетизації даного виду соціальної допомоги. Доповіла з даного питання начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк.

З питання про основні новації, закладені вимогами Закону України «Про житлово-комунальні послуги», що прийнятий Верховною Радою України 9 листопада 2017 року, доповів начальник відділу ЖКГ та ЦЗН райдержадміністрації Фелікс Янев.

У свою чергу провідний інспектор загального відділу апарату РДА Володимир Загоровський довів до відома учасників наради інформацію про поточні результати виконання планових показників щодо проведення осіннього призову громадян району на строкову військову службу до Збройних Сил України та залучення громадян на контрактну службу.

Про реформування інтернатних закладів у районі доповіла начальник служби у справах дітей РДА Антоніна Черняк, а спеціаліст відділу культури і туризму РДА Олег Рогов розповів про хід виконання Програми розвитку культури і туризму Житомирського району на 2016-2019 роки в частині розвитку туристичної складової.

Начальник управління агропромислового розвитку РДА Володимир Оржехівський доповів з питання про хід підготовки районного свята з нагоди Дня працівників сільського господарства, яке відбудеться 16 листопада у Районному будинку культури (с. Сінгури) та про загальну ситуацію в галузі.

Ф. Янев також повідомив про ситуацію в частині підготовки дорожнього господарства району до роботи в зимовий період та про хід робіт із встановлення приладів обліку теплової енергії на житлових будинках в смт Озерне.

Заслухали на нараді й інформацію про проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери, про створення інклюзивно-ресурсного центру на базі Новогуйвинської гімназії та медіатек у ряді загальноосвітніх закладів району.

За результатами розгляду питань порядку денного головою РДА дано відповідні доручення.