11 Травня, 2017 16:34:00
На будівлі Житомирської районної ради та райдержадміністрації піднято прапор Євросоюзу

11 травня на приміщенні Житомирської районної ради та райдержадміністрації за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, було піднято прапор Європейського Союзу.

Дана подія відбулася у рамках підготовки до святкування Дня Європи в Україні та на знак підтримки рішення Ради Європи щодо запровадження безвізового режиму для громадян України. Цього ж дня до акції долучилися й селищна та сільські ради району.

«Безвіз» –  це свідчення стратегічної правильності нашого європейського вибору, безповоротності курсу на інтеграцію до Європи. Це – і визнання позитивних зрушень на шляху реформ: план візової лібералізації містив майже півтораста пунктів, які забезпечили реальні зміни в багатьох сферах життя», - зазначає у своєму звернені до українського народу Президент Петро Порошенко з нагоди такого доленосного рішення наших європейських партнерів.

Вітаючи співвітчизників з цим історичним рішенням Ради Євросоюзу, П.Порошенко також зазначив, що це – неначе повернення додому після довгої та виснажливої  подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому.