Події на часі

5 Березня, 2018 11:50:00
Категорія: Район
На нараді в РДА обговорено поточні питання соціально-економічного розвитку району

5 березня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками структурних підрозділів РДА, установ, організацій та служб району. На порядку денному засідання – основні нагальні проблеми розвитку району.

Першим заслухали інформацію головного лікаря КУ «ЦПМСД» Геннадія Горбенка щодо виконання у районі загальнодержавної програми «Доступні ліки». Як доповів Г.Горбенко, наразі до обслуговування населення району по даній програмі залучено 37 аптечних закладів, а з початку року вже виписано 4748 рецептів на безкоштовне, або із незначною доплатою отримання необхідних ліків. Керівник первинної ланки надання медичних послуг отримав доручення голови РДА підготувати та надати вичерпну інформацію з цього питання, адже воно залишається на особливому контролі.

Далі з інформацією щодо усунення порушень санітарно-гігієнічних вимог, виявлених фахівцями Держпродспоживслужби в роботі навчально-виховних закладів району виступила начальник районного відділу освіти Світлана Давиденко. Доповідач повідомила, що основна проблема – невідповідність якості води у ЗНЗ району вимогам вже частково вирішена. Укладено угоду із приватним підприємцем на постачання бутильованої води. Розповіла С. Давиденко й про плани проведення ремонтів у навчальних закладах та про стан справ із організацією роботи в районі інклюзивно-ресурсного центу та медіатек. Обговорили й питання забезпечення дровами шкільних котелень. У свою чергу С. Микитюк дав доручення начальнику відділу освіти провести у ЗНЗ району перевірку вартості та калорійності харчування школярів та підготувати відповідну аналітичну довідку.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Вакулюк після доповіді з питання щодо стану легалізації роботи найманих працівників та забезпечення надання субсидій відповідним категоріям населення отримала доручення невідкладно підготувати план виїздів на перевірки роботодавців у березні.

Обговорили на нараді й питання щодо діяльності відділу державної реєстрації РДА, проблем та перспектив відновлення безперебійного надання послуг громадянам та щодо стану надання відповідей по вхідній кореспонденції. Начальник загального відділу апарату РДА Світлана Нечипорук отримала завдання щоп’ятниці інформувати голову про стан справ у роботі із вхідною документацією з подальшим інформуванням на апаратних нарадах щопонеділка.

Окрім того голова РДА дав доручення начальнику організаційного відділу апарату райдержадміністрації Віталію Гриниковському підготувати на 14 березня нараду-семінар з сільськими головами з питання нещодавніх змін у законодавстві по відношенню до неплатників аліментів та співпраці з виконавчою службою у цьому контексті.

Наостанок присутні заслухали інформацію щодо результатів проведення районного етапу Спартакіади серед депутатів районної, сільських та селищної рад, об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та працівників РДА, що пройшла 3 березня, а головний інспектор загального відділу апарату РДА Володимир Загоровський довів до відома присутніх керівників застереження щодо можливих кібератак на сервери державних установ, служб та організацій.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img