6 Серпня, 2018 09:58:00
На під’їзді до с. Сонячне розпочали укладати асфальт вперше за 15 років

На під’їзді до села Сонячне Житомирського району підрядником у рамках поточного ремонту розпочато укладання асфальту. Дорога останній раз ремонтувалася років 15 тому.

Про це розповідають місцеві жителі.

«Наче непогано роблять. До цього часу по цій дорозі хіба що на танку можна було їхати, яма на ямі. Якось давно зробили дорогу, то була хороша, а потім машини порозбивали і років 15 її ніхто не ремонтував. Зараз вже асфальт новий, головне, щоб гарно служив», – поділився враженнями про ремонт Володимир.

Під’їзд до с. Сонячне протяжністю 1,8 км ремонтують за рахунок коштів від перевиконання збору митних платежів.

«Це добре, що робляться дороги. На моїй пам’яті, тут дорога завжди була із ямами і вибоїнами», – сказав водій Олександр.

На ремонт дороги передбачені кошти у сумі 4 млн 450 тис. грн.

«До цього дорога була жахлива. Різницю одразу видно. Раніше неможливо було проїхати – яма на ямі», – розповідає місцева жителька Поліна.

У цьому році в області розпочали ремонтувати дороги місцевого значення загального користування, так як вони перейшли до сфери управління Житомирської ОДА.