2 Квітня, 2018 11:33:00
На розширеній нараді при голові РДА розглянуто низку актуальних питань життєдіяльності району

2 квітня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками управлінь, відділів та служб РДА, керівниками установ та організацій району. На порядку денному засідання було 6 питань з нагальних проблем соціально-економічного розвитку району.

Першим було заслухано начальника відділу ЖКГ та ЦЗН РДА Фелікса Янева, який виступив з інформацією щодо створення полігону твердих побутових відходів поблизу с. Василівка. За словами доповідача, у цілому земельна ділянка між с. Василівка та с. Заможне є придатною для облаштування полігону та організації роботи сортувальної лінії. Раніше тут був піщаний кар’єр і є необхідні під’їзні шляхи та належні комунікації. Єдиною вадою є мала площа ділянки – близько 1,5 га.

Другим було заслухано директора, головного лікаря КНП «ЦПМСД» Геннадія Горбенка щодо початку процесу заключення договорів між сімейними лікарями та пацієнтами на медичне обслуговування. Як відзначив Г. Горбенко, у цілому район готовий до початку приписної кампанії. 14 медамбулаторій мають комп’ютери та підключені до мережі Інтернет, лише у с. Кодня такі роботи перебувають у стадії завершення.

Виступив Г.Горбенко і з питання про ситуацію із введенням в експлуатацію котельні медамбулаторії смт Озерне та щодо організації роботи модульних ФАП у с. Іванківці та с. Глибочок. За його словами, наразі роботи по пуску котельні в смт Озерне тривають, а амбулаторію вже переведено в нове приміщення, опалення здійснюється електрикою. Що ж до модульних ФАПів, то тут практично усі роботи завершено, залишилося лише виконати під’єднання до електромережі.

З інформацією щодо підготовки до районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та організації роботи у 2018 році пришкільних таборів виступила начальник районного відділу освіти Світлана Давиденко. За її словами, цьогоріч районний етап гри «Сокіл» («Джура») планується провести на базі дитячого літнього табору «Орлятко» поблизу с. Левків, до участі буде залучено команди усіх шкіл району із загальною кількістю учасників до 300 осіб. Наразі триває підготовча робота. У свою чергу пришкільні табори цього року буде організовано у 26 школах районі. Не буде їх лише у ЗОШ с. Кодня та ЗОШ №1 с. Висока Піч (через відсутність можливості організації харчування). Також буде організацію роботи мовних таборів. Загалом планується оздоровити близько 1800 дітей 1-4 класів та дітей пільгових категорій. На дворазове харчування виділено 400 тис. з районного бюджету та понад 100 тис. – з бюджетів ОТГ. Крім цього голова РДА дав доручення провідному інспектору загального відділу апарату РДА Володимиру Загоровському вже зараз розпочати роботу з організації військово-польових зборів для старшокласників на військовому полігоні.

Про стан справ у процесі придбання путівок у літні табори для дітей району доповіла завідувач сектору у справах сім’ї. молоді та спорту Інна Мирна. За її словами вже оголошено відповідний конкурс і невдовзі путівки буде придбано, серед іншого і у табір «Орлятко». У середньому оздоровлення однієї дитини фінансуватиметься на рівні 280 грн. на день. Активну участь у оздоровленні братимуть і сільські ради, у тому числі і ОТГ. Загалом ними заплановано відділення на ці цілі понад 700 тис. грн.

Про ситуацію з наповненням районного бюджету було заслухано інформацію заступника управління фінансів РДА Лідію Шмакову, а представник районного відділу поліції Сергій Демидюк виступив з питання щодо припинення незаконної рубки лісу та випалювання деревного вугілля (с. Зарічани, с. Болярка, с. Новий завод та с. Видумка).

На завершення наради Сергій Микитюк дав доручення завідувачу юридичним сектором апарату РДА Леоніду Мошківському провести роботу з перегляду договорів оренди на предмет збільшення орендної плати там, де вона є невиправдано низькою та сплати оренди за водні об’єкти. У свою чергу головний лікар КУ «ЦРЛ» Тарас Собко отримав доручення підготувати лист-звернення до сільських рад ОТГ щодо співфінансування придбання електронного томографа. З районного бюджету на цей проект заплановано виділити орієнтовно 1 млн. грн.