31 Липня, 2017 15:13:00
Наш район разом із очільником відзначив традиційні «Лесині джерела»

Делегація Житомирського району на чолі з головою РДА С.М. Микитюком 29 липня взяла участь у відзначенні 30-го Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Як зазначив у своєму привітанні звягельчанам та гостям Новограда-Волинського Президент України П.Порошенко, це святкування «яскраво демонструє самобутній колорит та невичерпні духовні надбання українського народу. Древня Звягельщина подарувала світові одну з найяскравіших поетес — славетну Лесю Українку. Життя її було піснею мужності і любові, натхненною думою про Україну. Справдилися пророчі Лесині слова: «Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень». Творчість великої української письменниці стала надбанням усієї світової культури».

На 30-річчя «Лесиних джерел» вшанувати творчість нашої видатної землячки приїхало багато гостей зі Сходу України. Зокрема, це стосується складу учасників всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова імені Лесі Українки. За словами організатора цього фрагменту свята Людмили Онищук, захід розпочав свою історію у 2006 році, але такої уваги з боку мешканців східного регіону країни ніколи не мав.

У ході  святкування порадували присутніх своїми яскравими виступами мистецькі колективи нашого району, які також увійшли до складу делегації.