8 Жовтня, 2018 17:54:00
Новогуйвинський «Танкіст» став чемпіоном Житомирського району з футболу 2018 року

У неділю, 7-го жовтня, команди Вищої ліги відіграли матчі останнього 18-го туру Чемпіонату Житомиського району з футболу сезону 2018 року.

Золоті нагороди цьогорічних змагань завоювали футболісти новогуйвинського «Танкіста».

Особливо слід відзначити Президента «танкістів» Олександра Саваріна, який перший сезон керує футбольним колективом і відразу  його команда стала чемпіоном Житомирського району.

Срібні нагороди виборов ФК «Лука-Агро», а бронза – у тетерівського «Дангарда».

Кращим бомбардиром чемпіонату став Артем Бедрачук («Екстрім»/«Танкіст»). На його рахунку 26 забитих м’ячів.

Кращим воротарем став Дмитро Собецький з «Танкіста», який пропустив найменше голів - 15.

Також    перед    початком     футбольного    матчу,    пройшло     урочисте нагородження «Кращого гравця 17-го туру»  Чемпіонату Житомирського району з футболу 2018 року від Генерального партнера ЖРФФ Ігоря Ходака, яким став, за  рішенням незалежної комісії, гравець ФК «Олімпік» (Станишівська ОТГ) Олександр Дорош.

На церемонію нагородження завітали помічники І.Є. Ходака: Ігор Скоропад та Оксана Солопчук, голова ЖРФФ Володимир Решотка,  виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький, які щиро привітали переможця, вручили заслужену нагороду і побажали йому та всім футболістам подальших успіхів, міцного здоров’я і футбольних звитяг.

На превеликий жаль, покидають Вищу лігу дві самобутні команди ФК «Довжик» і ФК «Василівка». А з Першої ліги у Вищу піднімаються з наступного сезону іванівський «Форестер» і «Лісник» з с. Березівки.

Результати 18-го туру Вищої ліги:

«Екстрім» - «Квара» 0:0

«Олімпік» - «Танкіст» 0:5

«Дангард» - ФК «Василівка» 5:0

ФК «Левків» - ФК «Довжик» 4:2

«Пак-Трейд» - «Лука-Агро» 1:4

У Кубку Житомирського району з футболу 2018 року відбувся матч-відповідь ІІ-го попереднього раунду. «Актив» зі Слободи-Селець вдруге обіграв ФК «Кодня» з рахунком 6:2 і вийшов до 1/8 фіналу, де зустрінеться з ФК «Сінгури».

Запрошуємо всіх бажаючих та футбольних вболівальників 14-го жовтня прийти на стадіони і насолодитися захоплюючими матчами 1/8 фіналу Кубку Житомирського району з футболу 2018 року.