26 Грудня, 2018 10:35:00
Олександр Сташенко: Житомирський район - найкращий!

22 грудня під час щорічної урочистої церемонії підведення спортивних підсумків поточного року під егідою Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос", яка відбулася у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ольжича, левова частка спортивних відзнак дісталася сільським атлетам та представницьким органам влади Житомирського району.

Вручаючи їм нагороди, керівник ЖОО ВФСТ "Колос" Олександр Сташенко щиро привітав спортсменів, голову районної організації ВФСТ "Колос" Віктора Бойка, сільських голів, зокрема Олександра Окочу (с.Левків), Михайла Яромова (с.Садки), Петра Андросовича (с.Василівка), голів райдержадміністрації Сергія Микитюка та районної ради Сергія Крутія із високими спортивними досягненнями та побажав їм у майбутньому й надалі підтримувати тільки позитивну динаміку - і у розвитку спорту на селі, і у публічному управлінні, і в особистому житті.

Амбітні плани на 2019 рік озвучив присутній на заході голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма: передбачення в обласному бюджеті на наступний рік на галузь спорту 95 млн. грн., підвищення у класі відразу трьох команд області - вихід ФК "Полісся" у першу футбольну лігу, а волейбольних клубів "Житичі" та "Полісся" у суперлігу.