28 Листопада, 2017 12:22:00
Осінні старти спортсменів Житомирської районної організації ВФСТ «Колос»

Останніми днями у районі пройшли змагання серед вихованців Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з різних видів спорту.

Зокрема, 24 листопада на спортивній базі ЗОШ с. Глибочиця відбувся Чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з тенісу настільного серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району та області, присвячений Дню працівників сільського господарства.

В змаганнях прийняло участь 14 вихованців: 6 юнаків та 8 дівчат.

В особистому заліку серед юнаків І місце посів Виговський Назар; ІІ місце – Ковтонюк Олександр; ІІІ місце – Шиндаровський Максим.

В особистому заліку серед дівчат І місце посіла Вишневська Анастасія; ІІ місце – Трофимчук Ангеліна; ІІІ місце – Ящук Вероніка.

***

25 листопада на спортивній базі смт Новогуйвинське відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району та області, присвячений Дню працівників сільського господарства. В змаганнях взяли участь 63 учасника старшої і молодшої групи.

У молодшій групі І місце виборола команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» смт Новогуйвинське (тренер-викладач Скрипунов В.П.), ІІ місце - команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» «Танкіст 2» (тренер-викладач Василишин І.Н.), ІІІ місце - команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» с. Оліївка (тренер-викладач Можарівський Р.В.).

У старшій віковій групі І місце за командою ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» «Танкіст 1» (тренер-викладач Василишин І.Н.), ІІ місце  посіла команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» смт Озерне 1 (тренер-викладач Шепелявий О.С.), ІІІ місце - команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» смт Озерне 2 (тренер-викладач Шепелявий О.С.).

***

26 листопада на спортивній базі ЗОШ с. Садки відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед учнів ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району та області, присвячений Дню працівників сільського господарства.

За результатами змагань І місце посіла команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» с. Садки (тренер-викладач Стужук В.В.), ІІ місце - команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» с. Піски (тренер-викладач Мурашевський В.І.), ІІІ місце - команда ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» с. Тетерівка (тренер-викладач Лавренчук С.Г.).

***

25-26 листопада на спортивній базі ЗОШ с. Глибочиця відбувся міжрайонний відкритий турнір з тенісу настільного серед вихованців ДЮСШ, учнів ЗОШ та ветеранів району та області, присвячений пам’яті тренера-викладача Володимира Івановича Міщенка.

В змаганнях взяли участь 46 спортсменів.

Серед юнаків І місце виборов Дзьома Максим; ІІ місце – Виговський Назар; ІІІ місце – Ковтонюк Олександр.

Серед дівчат І місце посіла Кондратюк Вікторія; ІІ місце – Корнійчук Владислава; ІІІ місце – Вишневська Анастасія.

Серед ветеранів першим виявився Яблонський Іван; ІІ місце посів Маринюк Олег; ІІІ місце – Ліфєрєнко Дмитро.