15 Травня, 2017 14:34:00
Переможні старти наших спортсменів

Останніми днями відбулися ряд змагань, активну участь у яких взяли спортсмени нашого району. Так, з 27 по 29 квітня 2017 року в м. Львові відбувся Міжнародний турнір з тенісу настільного на «Кубок Анатолія Строкатова».

Вихованці ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» з тенісу настільного прийняли участі у даних змаганнях і зайняли наступні місця: Дзьома Максим в категорії 2005-2006 рр. зайняв 18 місце з 50-ти учасників, а Ковтонюк Олександр в категорії 2002-2004 рр. зайняв 16 місце з 40-ти учасників.

Дещо пізніше, 6 травня на спортивній базі смт Озерне відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району, присвячений Дню Перемоги. Змагання проводились в 2-х вікових групах: молодшій та старшій. В молодшій групі брали участь чотири команди, в старшій групі – п’ять команд.

За підсумками змагань у молодшій групі місця розподілилися наступним чином: І місце – ДЮСШ Танкіст 2; ІІ місце – ДЮСШ Танкіст 1; ІІІ місце – ДЮСШ Танкіст 3. У старшій групі І місце посіла команда ДЮСШ смт Озерне 1; ІІ місце – ДЮСШ смт Озерне 2; ІІІ місце – ДЮСШ смт Новогуйвинське 1.

А 7 травня на спортивній базі ЗОШ с. Тетерівка відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району, також присвячений Дню Перемоги. В змаганнях приймали участь вихованці ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» с. Пісок, с. Садок, с. Тетерівки.

За підсумками змагань були отримані наступні результати: І місце посіла команда ДЮСШ с. Піски; ІІ місце – ДЮСШ с. Садки; ІІІ місце – ДЮСШ с. Тетерівка.

Цього ж дня на спортивній базі ЗОШ с. Глибочиця відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з тенісу настільного серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району, присвячений Дню Перемоги. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів: 10 – юнаків та 10 – дівчат.

За підсумками змагань серед юнаків були отримані наступні особисті результати: І місце – Дзьома Максим; ІІ місце – Ковтонюк Олександр; ІІІ місце – Виговський Назар. Серед дівчат І місце здобула Кондратюк Вікторія; ІІ місце – Вишневська Анастасія; ІІІ місце – Трофимчук Ангеліна.

Не менш важливі події відбувалися 13-14 травня на спортивних базах м. Житомира та Житомирського району, де відбувся фінал обласного фестивалю  з футболу «Даруймо радість дітям».

Житомирський район представляли чотири команди: вихованці ДЮСШ 2006-2007 р.н. (юнаки) та три команди дівчат - 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н., які були представлені учнями ЗОШ Березівки і Садок та гімназій смт Новогуйвинське і смт Озерне.

Вихованці ДЮСШ 2006-2007 р.н. (юнаки), тренер-викладач Василишин  І.М..  зайняли у змаганнях почесне І місце.

Наші дівчата посіли наступні місця: 2002-2003 р.н. – ІV місце, 2004-2005 р.н. – ІІІ місце; 2006-2007 р.н. – ІV місце.

Команди-переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Також були нагороджені грамотами Центральної ради ВФСТ «Колос» голови районних організацій ВФТС «Колос» та кращі тренери області.

Голова Житомирської районної організацій ВФТС «Колос» Бойко В.В. був нагороджений дипломом Національного олімпійського комітету України за активну участь в пропаганді олімпійського руху в сільській місцевості та цінним подарунком.

В цей же час, на Чемпіонаті Європи, який проходить у м. Даугавпілс (Латвія) з 10 по 16 травня, спортсмен ЖРО ВФСТ «Колос» з гирьового спорту Остапчук Олексій в складі збірної команди України в естафеті зайняв І місце і став Чемпіоном Європи. Вітаємо нашого спортсмена з перемогою!