24 Квітня, 2017 17:42:00
Переможці військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Житомирщині отримають козацькі шаблі

Троє переможців обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Житомирщині отримають козацькі шаблі.

Цьогоріч гра проходитиме у лісовому масиві села Зарічани Житомирського району 29-31 травня 2017 року.

Урочисте відкриття відбудеться на майдані імені С.П.Корольова за участю козацьких колективів.

Учасниками змагань будуть учні 8-10 класів з усіх районів області.

На гравців чекатимуть туристсько-спортивна смуга перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, змагання з надання першої медичної перемоги, конкурси на знання історії, географії, змагання з жиму гирі та багато іншого.

У минулому році у заході брало участь 25 команд (по 10 учасників у кожній). Організатори сподіваються, що цього року кількість учасників збільшиться.