22 Грудня, 2017 14:59:00
Під Левковом очільників шкільних команд готують до військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У районі за грантові кошти від облдержадміністрації проходить військово-патріотичний вишкіл «Школа ройових козацьких джур».

Реалізовує проект дитячо-юнацький військово-патріотичний клуб «Сатурн».

Вишкіл розпочався вчора, 21 грудня, та триватиме до 24 грудня в оздоровчому таборі «Орлятко».

За інформацією керівника проекту Ігоря Єпіфанцева, метою цього заходу є підготовка дітей та підлітків з різних навчальних закладів Житомирського району для участі в етапах національно-патріотичних та військово-спортивних ігор, зокрема гри «Сокіл» («Джура»).

Участь у вишколі беруть кращі ройові – очільники шкільних команд.

Нагадаємо, районний етап гри «Сокіл» («Джура») пройде на Житомирщині у травні 2018 року.