19 Грудня, 2017 09:08:00
Під Левковом пройде військово-патріотичний вишкіл «Школа ройових козацьких джур»

На виконання завдань, взятих на себе ДЮВПК «Сатурн» відповідно проекту «Створення навчально-тренувального центру», з 21 по 24 грудня 2017 року, за підтримки управління сім`ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та відділу освіти Житомирської райдержадміністрації на базі оздоровчого табору «Орлятко» (Житомирський район, с. Левків)  буде проведено військово-патріотичний вишкіл «Школа ройових козацьких джур».

Метою заходу є підготовка дітей та підлітків з різних навчальних закладів Житомирського району для участі у етапах національно-патріотичних та військово-спортивних ігор, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що сприятиме активному залученню нашої молоді до національно-патріотичного та спортивного виховання, її фізичного та морального загартування, формування ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості та збільшенню чисельності молоді, яка пишається своїм українським походженням, громадянством, а також тієї, що готова до виконання обов’язку по захисту незалежності та територіальної цілісності України.

До участі у заході запрошені кращі ройові – очільники шкільних команд. Під час вишколу, під керівництвом тренерів, буде проведено навчання відповідно до Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

Учасники заходу розміщуються у чотирьохмісних номерах в теплих корпусах закладу (євроремонт, сучасні меблі, телевізор, медіа центр), душ, умивальник (гаряча та холодна вода цілодобово), туалет в наявності в корпусі, чотирьохразове харчування у їдальні.