7 Серпня, 2017 16:45:00
Під головуванням Сергія Микитюка пройшла розширена апаратна нарада
    7 серпня під головуванням С.М. Микитюка пройшла розширена апаратна нарада при голові райдержадміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. З інформацією щодо проведення розрахунків з БУ №3 Житомирської КЕЧ, КП смт Озерне та ВЖРЕКП смт Новогуйвинське за надані комунальні послуги та пільги та щодо проведення робіт по реконструкції дороги на Давидівський масив Іванівської сільської ради виступив начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Ф.В. Янев. Головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації О.В. Гаврилюк поінформувала присутніх про правові аспекти використання земельних ділянок водного фонду, зокрема, здійснила аналіз та надала пропозиції щодо приведення наявних договорів оренди водного фонду у відповідність до чинного законодавства та щодо водних об’єктів, які використовуються без договорів оренди.       Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.М. Оржехівський детально зупинився на проблемах, пов’язаних з використання суб’єктами підприємницької діяльності земель сільськогосподарського призначення без укладання договорів оренди та можливих негативних наслідках від продовження подібної практики.       З інформацією щодо перспектив створення в районі інклюзивного ресурсного центру для забезпечення повноцінного навчання дітей з обмеженими фізичними та інтелектуальними можливостями виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації С.О. Давиденко.       За результатами наради головою РДА було дано низку доручень керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, зокрема, щодо належної підготовки до наступного опалювального сезону закладів освіти та переходу на альтернативні види палива, встановлення на території району сонячних батарей, поліпшення медичного обслуговання населення тощо.