16 Травня, 2018 15:18:00
Підприємства та організації Житомирського району представляють власні можливості на І Регіональному форумі «Житомирщина – територія можливостей»

Гнучкий камінь, сонячні панелі, сучасна техніка для організації виробництва та сільського господарства, народні ремесла, культура та туризм – з цим всім можна ознайомитися на І Регіональному форумі «Житомирщина – територія можливостей», що проходить 16 травня в обласному центрі.

Житомирський район на форумі представляють такі підприємства, як ІП «Корнеліс», ПрАТ «Мрія», ЖФ ТОВ «Аскона-Південь», ДП «Крупозавод Озерянка» ТзОВ «ІПС», ДП «Житомирський бронетанковий завод», ТОВ «Кромберг енд Шуберт Житомир». Окрему експозицію підготували спеціалісти відділу культури і туризму райдержадміністрації (лозоплетіння, оригаміка, вироби з соломи тощо).

З виставковими експозиціями у рамках форуму має змогу ознайомитися кожен бажаючий. Зранку їх оглянули керівники області та міста, представники 6 посольств іноземних країн, керівники районів та громад.

«Ідея цього форуму полягає у тому, щоб представити можливості Житомирщини, тому і назва – «Житомирщина – територія можливостей». Сьогодні діє 6 експозицій, де ми показуємо галузі, у яких досягли певних результатів – це сонячна енергетика, виробнича сфера, сільське господарство тощо. Це потрібно для того, щоб не лише гості області бачили наші можливості, але і громада розуміла, де ми у лідерах. Те, що ми сьогодні презентуємо представникам 6 країн світу, дає змогу їм ознайомитися з потенціалом Житомирщини і представляти її у своїх країнах інвесторам, які хочуть вкладати кошти», – зазначив голова ОДА Ігор Гундич.

Також керівник області додав, що на сьогодні на території Житомирщини є підприємства з іноземними інвестиціями 50 країн світу.

У центрі міста діють експозиції: «Виробничий сектор», «Енергетичний сектор», «Природний та туристично-рекреаційний потенціал, народні ремесла та художні промисли», «Освіта», «Сектор безпеки», «Досягнення об’єднаних територіальних громад Житомирщини».

Виставки працюватимуть сьогодні до 17.00 год. на Старому і Новому бульварах, майдані ім. С. П. Корольова та вулиці Михайлівській.