Події на часі

6 Серпня, 2018 15:31:00
Категорія: Район
Підприємці можуть отримати до 400 тис.грн. компенсації на розвиток власної справи

Житомирська ОДА продовжує прийом заявок від підприємців, які планують розвивати власний бізнес та отримати на це фінансову підтримку з обласного бюджету.  

Відповідно до нових умов Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, підприємці можуть отримати відшкодування:

·         у розмірі облікової ставки НБУ – наразі 17%, у випадку, якщо беруть кредит до 1,5 млн.грн;

·         у розмірі 400 тис.грн. у разі, коли кредит становить понад 1,5 млн.грн.

Відшкодування підприємцям, які отримали кредит на розвиток власної справи понад 1,5 млн.грн., здійснюватиметься таким чином: 400 тис.грн. компенсації ділитиметься на кількість місяців користування кредитом (до 36 місяців) і виплачуватиметься щомісячно.

Остаточне рішення про щомісячний розмір компенсації приймається комісією.

Програма поширюється на всі сфери виробництва – харчові продукти, текстиль, одяг, шкіра, папір, хімречовини, гумові і пластмасові вироби, комп’ютери, автотранспортні засоби, меблі тощо. Підприємці не зможуть лише взяти кредит на виробництво тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

Банками-партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».

Документи необхідно подати до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206. 

Необхідну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми.

З детальними умовами можна ознайомитись ТУТ.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img