8 Листопада, 2018 15:57:00
Підсумки сільських спортивних ігор з футзалу

03 листопада 2018 року в м. Коростень відбулись фінальні літні сільські спортивні ігри з футзалу (ветерани 40+) 2018 року. Команда Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з футзалу (ветерани 40+) в складі 12 чоловік взяла активну участь в даних змаганнях і посіла ІІ загальнокомандне місце, обігравши з рахунком 6:1 команду Коростенського району, зігравши у нічию 2:2 з Радомишльською ОТГ і програвши у фіналі 1:2 Курницькій ОТГ.

04 листопада 2018 року в смт Головино пройшли змагання з футзалу серед ветеранів у віковій категорії 50+ в залік спартакіади ГО ЖТО ВФСТ «Колос». Після цікавих та захоплюючих ігор місця розподілились наступним чином:

І місце - Житомирський район;

ІІ місце - Пулинська ОТГ;

ІІІ місце - Мартинівська ОТГ.

Команда ЖРО ВФСТ «Колос» з футзалу (ветерани 50+) обіграла з рахунком 6:1 команду Пулинської ОТГ та з рахунком 8:1 команду Мартинівської ОТГ.

Гарний приклад показали ветерани Житомирського району підростаючому поколінню.

Бажаємо нашим ветеранам і надалі радувати нас своїми перемогами!