2 Жовтня, 2017 17:52:00
Після капремонту відкрито рух на Південному обході обласного центру

Сьогодні рух на ділянці Південного обходу міста Житомир, яку ремонтували капітально, урочисто відкрили голова Житомирської ОДА Ігор Гундич та начальник Служби автодоріг у Житомирській області Геннадій Савченко.

У ході капітального ремонту шляху територіального значення Т-06-14 Глибочиця - Станишівка через Калинівку, Клітчин було виконано демонтаж існуючих цементобетонних плит, із наступним подрібненням матеріалу в дробарці. Улаштовано вирівнюючий шар із оптимальної щебенево-піщаної суміші та оброблену цементом основу із щебеневої суміші з додаванням цементу. Після розливу бітумної емульсії проведені роботи з влаштування нижнього шару покриття із крупнозернистого щільного асфальтобетону та покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону.

Крім того, проведено роботи з безпеки руху: влаштування перехідно-швидкісних смуг, дорожніх знаків з світлоповертальльною поверхнею, нанесення розмітки холодним пластиком та влаштування бар’єрного огородження із оцинкованої сталі.

Будівельна довжина ділянки складає 2,226 км. Ширина проїзної частини становить 7,5 м. На всій довжині траси влаштовано три з’їзди в поле та одне примикання в с. Калинівка.

Крім того, на іншій ділянці Південного обходу тривають роботи з поточного середнього ремонту. Наразі на ділянці завдовжки 7,3 км влаштовується верхній щебенево-мастиковий асфальтобетон підрядною організацією ВАТ «Дорожньо-будівельний трест №4 м. Брест».