Події на часі

23 Травня, 2018 10:32:00
Категорія: Район
Поблизу Василівки хочуть встановити знак, який позначатиме центр Європи

Депутати обласної ради 22 травня у ході засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку опрацювали 25 питань порядку денного.

Про це повідомляє прес-служба облради.

Депутати погодили зміни до обласного бюджету на 2018 рік та зміни до програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік.

Також опрацювали питання облаштування автобусної зупинки на перехресті вул. Жуйка – Сквирське шосе.  Маршрутки, які зупиняються в цьому місці, ускладнюють рух для інших водіїв, а пасажири, виходячи з транспорту, переходять дороги в недозволеному місці, що загрожує безпеці дорожнього руху. Комісія вирішила звернутися до Держгеокадастру, аби дізнатися про власника цієї ділянки та у подальшому замовити Службі автомобільних доріг області проект облаштування зупинки.

Профільна комісія обговорила питання погодження встановлення геодезичного знака, що буде відповідати середньому географічному меридіану континентальної Європи, який проходить через Україну. Як зазначають геодезисти, цей меридіан перетинає територію України в Житомирській, Вінницькій та Одеських областях і найбільш доречним було б спорудження подібного знаку на трасі Київ-Чоп в Житомирському районі поблизу села Василівка. Попередні роботи по встановленню геодезичного знаку, які тривають ще з 2011 року, фахівцями-ентузіастами вже зроблено. Для подальшого проведення робіт необхідно погодження з органами місцевого самоврядування та виділення відповідних коштів.

Депутати, заслухавши спеціалістів, погодили дане питання і дали доручення постійній комісії з питань бюджету і комунальної власності передбачити кошти на встановлення цього знаку. 

Навігація:
Категорія новин:
footer-img