27 Липня, 2017 08:53:00
Покращується матеріальний стан об’єктів КУ «ЦПМСД»

З початку 2017 року у районі суттєво покращено матеріальний стан медичних установ, підпорядкованих КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради.

Зокрема, станом на 17 липня поточного року вже проведено ряд робіт із заміни та ремонту систем опалення в фельдшерському пункті с. Волиця, АЗПСМ с. Сінгури, ФАП с. Пряжів та ФАП с. Головенка. Тут виконано  поточний ремонт систем опалення з влаштуванням твердопаливного котла та котельного обладнання.  Кошти були виділені в розмірі 91 тис. грн.  рішенням №326 дев'ятої сесії сьомого скликання районної ради від 27 лютого 2017 року (АЗПСМ с. Сінгури - 22 тис. грн., ФП с. Волиця – 23 тис. грн., ФП с. Пряжів - 23 тис. грн., ФАП с. Головенка - 23 тис. грн.). Роботи завершені.

Проводяться роботи з поточного ремонту систем газопостачання з заміною лічильників обліку споживання газу на лічильники з радіо модулем у АЗПСМ с. Василівка, ФАП с. Скоморохи, АЗПСМ с. Глибочиця, АЗПСМ с. Сінгури, ФАП смт Гуйва.

Кошти на придбання та встановлення лічильників обліку споживання газу з радіомодулем були виділені в розмірі 75 тис. грн. рішенням № 326 дев'ятої сесії районної ради сьомого скликання від 27 лютого 2017 року.

Роботи по заміні лічильників замовлені через систему Prozorro. Переможець - ПП «ТЕПЛОГАЗСЕРВІС-ЖИТОМИР». Договір про виконання робіт укладено 14 квітня 2017 року. Роботи розпочато 12 липня (погодження технічних умов з ПАТ «Житомиргаз»).

Окрім того, розпочато роботи з облаштування газових систем сигналізатором загазованості та електромагнітним клапаном у ФАП с. Волиця, АЗПСМ с. Троянів, АЗПСМ с. Садки, ФАП с.  Пряжів, ФАП с. Скоморохи, АЗПСМ с. Зарічани. Кошти на це в розмірі 30 тис. грн. виділені тим же рішенням районної ради. Роботи по облаштуванню газових систем сигналізатором загазованості та ЕМ клапаном замовлені через систему Prozorro. Переможець - ПП «ТЕПЛОГАЗСЕРВІС-ЖИТОМИР». Договір про виконання робіт укладено 4 травня 2017 року. Роботи розпочато 12 липня (погодження технічних умов з ПАТ «Житомиргаз»).

Також проведено поточні ремонти у ряді медичних закладів. Наразі завершено поточний ремонт та проведено додаткові роботи (кладка груби, укріплення фундаменту, контури заземлення) у амбулаторії ЗПМС с. Оліївка,  замінено підлогу у приміщенні ФАПу с. Миролюбівка, замінено вікна на  металопластикові у ФАП с. Пряжів, проведено заміну вікон та дверей на металопластикові у ФАП с. Миролюбівка, проведено поточний ремонт приміщення АЗПСМ с. Вертокиївка (облаштування відкосів вікон - після заміни на металопластикові). Розпочато поточний ремонт приміщення ФАП с. Рудня-Городище. Окрім цього планується провести ремонт у приміщенні ФАПу с. Гай.

Вже виконано згідно графіку Зарічанського РЕМ 30% робіт з облаштування суцільного видимого вводу, заміни приладів обліку електроенергії (електролічильників) та встановлення їх у ВРП на межі розподілу електромереж (на фасадах будівель), встановлення захисних автоматичних вимикачів на медичних закладах - амбулаторіях ЗПСМ, ФАПах та ФП. На кінець року заплановано повністю завершити ці роботи. На їх проведення виділено 120 тис. грн. Наразі вже придбано електротехнічну продукцію на суму  51 тис. грн.

Заплановано й капітальні ремонти. Зокрема, - у АЗПСМ с. Левків та АЗПСМ с. Вереси (372,662 тис. грн. та 300 тис. грн. відповідно). Наразі триває експертиза проектно-кошторисної документації.

Виготовлені підрядною організацією дефектні акти на проведення поточних ремонтів: покрівлі (з утепленням) АЗПСМ с. Садки, веранди ФАПу с. Миролюбівка, внутрішні роботи у приміщенні ФАПу с. Миролюбівка, приміщення АЗПСМ с. Глибочиця, приміщення ФАПу с. Березина, утеплення приміщення ФАПу с. Барашівка.

Ведуться перемовини щодо виділення коштів на зазначені роботи з депутатами Житомирської районної ради та сільськими радами.

Також завершується процедура укладання договорів на виготовлення та встановлення модульних будівель для розміщення ФАПів у с. Глибочок та с. Іванківці (на загальну суму 634 790,00 грн. - 317 395 на один ФАП).