4 Грудня, 2018 13:30:00
Повідомлення Житомирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області

Житомирське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє, що з 1 грудня 2018 року відбувся перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:

- мінімальний розмір пенсії для осіб, які досягли пенсійного віку, але не мають повного страхового стажу (чоловіки – 35 років, жінки – 30 років, а для осіб, яким пенсію призначено до 01.10.2011, 25 і 30 років страхового стажу відповідно) збільшено розмір мінімальної пенсійної виплати з 1435 грн до 1497 грн;

- максимальний розмір пенсії на рівні 10 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, збільшився з 14350 грн до 14970 грн;

Також здійснено перерахунок надбавок за понаднормований стаж та інших надбавок, підвищення і виплата, що встановлюється до пенсій, розмір яких розраховують виходячи з величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Перерахунки та виплати, які плануються у 2019 році:

- з 01.01.2019 планується виплата підвищених військових пенсій на 25%, перерахунок яких був здійснений у 2018 році, відповідно до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Для тих, хто проходив службу в міліції, буде розпочато виплату сум, які складались за період з січня 2016 року по 31 грудня 2017 року. Ця сума виплачуватиметься щомісяця рівними частинами;

- з 01.03.2019 планується проведення осучаснення пенсій (проведення індексації пенсійних виплат) відповідно до Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій”, прийнятого у жовтні 2017 року. Перерахунок пенсій буде здійснено автоматично.