9 Серпня, 2017 16:54:00
Представники малого і середнього бізнесу можуть реалізувати бізнес-проекти із частковим відшкодуванням з обласного бюджету

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

«Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки.

Передбачається часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва».

Також додається, що компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною  3 статті 55 Господарського кодексу України.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області;

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць;

- працюють у межах видів діяльності, визначених вищезазначеним Порядком

Претенденти отримали кредити на:

- придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;

- модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

- удосконалення системи управління виробничим процесом;

- впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

- розроблення нових видів продукції (товарів);

- промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною  3 статті 55 Господарського кодексу України.

Банки-партнери даної програми – ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк» та ПАТ АБ «Укргазбанк».

Усі документи необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації до 21.08.2017 року, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 204.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-92, 47-46-32., або у відділі економічного розвитку і торгівлі  Житомирської райдержадміністрації, тел/факс 42-46-95.