6 Грудня, 2018 12:39:00
Президент Петро Порошенко на аеродромі під Житомиром вітає військових з Днем ЗСУ

Сьогодні, 6 грудня, в День Збройних сил України, Президент Петро Порошенко привітав військовослужбовців на військовому аеродромі в смт Озерне Житомирського району.

У своїй промові Петро Порошенко зазначив, що сьогодні підрозділи ДШВ з аеродрому в Озерному будуть відправлені для оборони найбільш важливих районів.

«З цього військового аеродрому зараз еліта нашого війська, підрозділи десантно-штурмових військ будуть переміщені на важливі в оборонному значенні напрямки і райони відповідно до затверджених планів. Як завжди, ви, десантники, відряджаєтесь туди, де найбільш важко і є потреба вирішувати найбільш складні завдання, де без воїнів десантно-штурмових військ ніяк», - сказав Петро Порошенко.