22 Грудня, 2018 10:25:00
Президент знову приїхав на аеродром в смт Озерне

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко, 21 грудня на військовому аеродромі в смт Озерне, взяв участь в урочистій церемонії передачі військовим частинам Збройних Сил України 206 одиниць модернізованого та відремонтованого озброєння і військової техніки. Глава держави вручив сертифікати на військову техніку та озброєння.

«Сьогодні ми з вами зібралися для звіту Укроборонпрому. Сьогодні передається до лав Збройних Сил України майже 10% того, що Укроборонпром спромігся зробити за рік. І це дуже важливо», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що саме завдяки ефективним і швидким діям керівництва держави, керівництва ЗСУ, Раді національної безпеки і оборони, Уряду, Верховної Ради на сьогоднішній день різко нарощено можливості захисту суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави за основними напрямками можливого удару російського агресора.

Перед приїздом на військовий аеродром в Озерне Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії передачі сучасних вертольотів Airbus Н-225 Національній гвардії України та ДСНС. Церемонія відбулася в міжнародному аеропорту «Бориспіль».