9 Серпня, 2018 14:03:00
Про будівництво сільських амбулаторій

Житомирщина готова до будівництва нових сільських амбулаторій – вже є кадастрові номери та проектно-кошторисна документація. Про це говорили, 8 серпня, під час селекторної наради під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе. У нараді також взяли участь заступники голови ОДА Ярослав Лагута та Роман Щебетов.

«На сьогоднішній день скоригували проектно-кошторисну документацію. Вартість 1 кв.м. становитиме близько 24 тис. грн. з урахуванням вартості обладнання. У найближчий час подамо перелік для затвердження наказу Мінрегіону. Всі інші процедури завершені – кадастрові номери присвоєно, готові до оголошення тендерів та початку будівництва», – сказав Роман Щебетов.

Загалом за 2 роки планують побудувати 35 нових амбулаторій із житлом для лікарів.

Також на селекторі говорили про створення в облястях України дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків. На це передбачені кошти у державному бюджеті на загальну суму понад 125 млн. грн. Наразі визначаються із місцями будівництва та проводять підготовчі роботи.