25 Січня, 2018 17:31:00
Проведено чергове засідання Громадської ради при РДА

25 січня у малій залі засідань районної ради пройшло чергове, перше у 2018 році, засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Участь у роботі дорадчого органу взяли заступник голови РДА Микола Козарчук та заступник голови районної ради Олег Білецький.

Перед відкриттям засідання до присутніх звернувся М.Козарчук, який побажав членам Громадської ради продовження активної роботи, розпочатої від моменту формування, та успіхів у такій потрібній та відповідальній громадській роботі.

Громадська рада затвердила план роботи на І півріччя 2018 року, розглянула відповіді на листи, що направлялись до ОДА, ВРУ та КМУ. Також заслухано інформацію про роботу комісії Громадської ради з питань контролю за лісовими насадженнями, про підготовку до круглого столу «Проблеми якості питної води в Житомирському районі та виконання законів України, пов’язаних з наданням послуг питного водопостачання та водовідведення», про поводження з небезпечними відходами, створення ОСББ.

Вкотре було піднято питання про направлення звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до діючого законодавства в частині обов’язковості формування громадських рад при органах місцевого самоврядування, зокрема – ОТГ.

Наостанок члени Громадської ради погодили звернення гр. Ігоря Ржешніовецького щодо регламентації благодійної діяльності в навчальних закладах Житомирського району.