1 Березня, 2018 16:56:00
Проведено чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

1 березня у сесійній залі засідань районної ради пройшло чергове засідання Громадської ради при РДА. Участь у засіданні взяв заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук.

На порядок денний засідання виносилося два основні питання.

Першим заслухали інформацію членів Громадської ради Олега Рябого та Ігоря Єпіфанцева про діяльність КУ «Новогуйвинська дитячо-юнацька спортивна школа» Житомирської районної ради, де виявлено факти порушень вимог до проведення основної діяльності. Після обговорення даного питання члени ради зійшлися на думці щодо необхідності звернутися з відповідним листом до районної ради та райдержадміністрації для проведення їх спеціалістами відповідної фахової перевірки роботи ДЮСШ із залученням представників Громадської ради.

Другим було обговорене питання про розгляд звернення членів Українського товариства мисливців і рибалок Житомирщини, з якого виступили представник даної організації Микола Каменчук та заступник голови Громадської ради Юрій Бовсуновський. Суть питання полягає у тому, що наразі у лісових господарствах області надмірного розповсюдження набула практика, за якої навіть при затриманні порушників на місці злочину, через бездіяльність правоохоронних органів, справи не доходять до суду. Це стосується як незаконного полювання, так і незаконної порубки лісових насаджень. Тут було вирішено звернутися із відповідними листами до Координаційної ради при ОДА та в обласне управління поліції з наступною організацією широкого круглого столу з даної проблематики.

У різному члени Громадської ради обговорили питання унормування процесів збору благодійних внесків у навчальних закладах району. Зійшлися на тому, що дане питання має бути комплексно відпрацьоване на базі однієї із шкіл, а результати цієї роботи мають бути доведені до шкільної громадськості на найближчому засіданні директорів шкіл району.