2 Листопада, 2017 17:20:00
Проведено круглий стіл для вчителів фізичної культури

Здоров'я - безцінне надбання не тільки кожної людини, але й усього суспільства в цілому. Здоров’я – це основна умова й запорука повноцінного і щасливого життя.

Проблема здоров'я школярів сьогодні є гостро актуальною. Педагоги все більше усвідомлюють, що саме вони можуть багато зробити для здоров'я школяра. Саме тому вчителі фізичної культури району зібралися 31 жовтня у Барашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів аби обговорити шляхи формування в учнів стійкої мотивації до збереження і зміцнення свого здоров’я.

Методист відділу освіти В.А. Сатановська виступила з питання організації позакласної фізкультурно-оздоровчої  роботи  у загальноосвітніх навчальних закладах району, що поряд з уроком сприяє оволодінню необхідними для збереження здоров’я вміннями й навичками та підвела  підсумки проведення  Всеукраїнського олімпійського уроку, олімпійського тижня у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Вчитель Барашівської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів О.М. Гаврилюк поділився власним досвідом роботи з питання формування мотивації дітей до самостійної фізичної підготовки, підтвердивши свій виступ відеозаписом заняття шкільного гуртка.

Учасники круглого столу переглянули відео резюме вчителя фізичної культури Новогуйвинської гімназії О.М. Домалевської, яка є призером ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Педагоги опрацювали основні документи про  проведення  щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.

Директор ДЮКФП «Орбіта» А.В.  Босик ознайомив присутніх з Положенням про проведення Спортивних ігор школярів на 2017-2018 навчальний рік та запропонував організувати роботу опорних шкіл з окремих видів спорту з підготовки команди району до участі в обласних змаганнях.