28 Березня, 2018 15:44:00
Проведено нараду-семінар для керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району

28 березня у великій залі районної ради проведено нараду-семінар для керівників сільськогосподарських та фермерських господарств району. Головною темою наради було підбиття підсумків роботи суб’єктів АПК району за 2017 рік та виконання прогнозованих показників соціально-економічного розвитку СПД АПК у 2018 році.

Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Сергій Микитюк та голова районної ради Сергій Крутій.

Розпочався семінар з інформації начальника управління АПР РДА Володимира Оржехівського про підсумки роботи АПК Житомирського району у 2017 році та виконання прогнозованих показників соціально-економічного розвитку СПД АПК у 2018 році.

Далі про необхідність агрохімічного обстеження ґрунтів та використання можливостей  агрохімічної лабораторії Житомирського національного агроекологічного університету суб’єктами АПК доповіла доцент кафедри ґрунтознавства і землеробства ЖНАУ Лариса Довбиш.

Про нововведення в системі якості та безпечності харчових продуктів в Україні доповів начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Житомирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Геннадій Журавель.

Також на нараді розглянуто питання про необхідність обов’язкового проходження навчання працівників  АПК  щодо отримання допуску на право поводження з хімічними засобами  рослин (гербіциди, пестициди, фунгіциди та ін.), про зміни (доповнення) до Закону України «Про охорону праці», про особливості захисту озимих культур у ранньовесняний період 2018 р., про моніторинг посівів с/г культур за допомогою безпілотних літальних апаратів, про  умови автострахування, про бюджетну фінансовіу підтримку суб’єктів аграрного бізнесу у 2018 році та про можливі умови співпраці аграріїв із банками та постачальниками товарно-матеріальних цінностей та інші.