20 Липня, 2017 16:25:00
Проведено нараду щодо підготовки до утримання доріг району в осінньо-зимовий період

20 липня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів робочу нараду щодо підготовки до утримання в належному стані доріг району в осінньо-зимовий період.

Участь у роботі наради взяли директор ДП «Житомирський райавтодор» Сергій Дзюбенко, керівник апарату РДА Алла Ковальчук, начальник управління фінансів РДА Наталія Ходоровська та начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янєв.

У ході наради було обговорено наявний матеріально-технічний стан дорожнього господарства району щодо забезпечення технікою та піщано-сольовою сумішшю.

Було розглянуто й можливості та шляхи надання допомоги райавтодору в частині проведення ремонтів наявної техніки та придбання належних об’ємів суміші для підсипки доріг, палива та запчастин.

Варто зауважити, що наразі в районному бюджеті закладено кошти на очищення доріг в осінньо-зимовий період у сумі 85 тис. грн.