4 Липня, 2018 17:00:00
Проведено нараду щодо підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2018/19 року

3 липня на виконання розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 14.05.2018 № 181 «Про підготовку об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року» заступником голови Житомирської райдержадміністрації М.П. Козарчуком проведено чергову нараду щодо стану підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2018-19 року.

У нараді взяли участь О.Б Паньків – заступник голови Новогуйвинської селищної ради, О.Г. Ловенюк – начальник відділу житлово-комунального господарства Новогуйвинської селищної ради,  Г.В. Барабашов - керівник КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради, Г.І. Букрєєв – керівник КП «УЖЕІЗ» с. Висока Піч, а також представники відділу освіти і відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

В ході наради обговорено питання стану готовності об’єктів житлового фонду, теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства до опалювального періоду 2018-2019 року, визначено проблемні питання та обговорено шляхи їх вирішення. Зокрема обговорювались плани з підготовки вищезазначених об’єктів та стан їх виконання на початок липня поточного року.

Керівником КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради зазначено, що стан готовності  об’єктів теплопостачання в смт Озерне на 01.07.2018 року складає близько 55% від загального обсягу необхідних робіт. Заплановано проведення робіт по встановленню 15 лічильників обліку тепла в смт Озерне, з врахуванням яких, відсоток оснащеності складе 100%. На виконання таких робіт передбачено кошти у розмірі 1 млн. 018 тис. грн. (500 тис. грн. – з районного бюджету, 518 тис. грн. – з селищного бюджету). Станом на 01.07.2018 року виділено з районного бюджету на такі роботи 337,53 тис. грн.

Окрім того, з метою скорочення споживання природного газу, підприємством проводяться роботи з реалізації проекту по заміні трьох котлів на один, що є більш енергоефективним та має таку ж саму потужність, як сумарна потужність котлів, що підлягають заміні. На реалізацію такого проекту виділено кошти у розмірі 1 млн. 250 тис. грн., в т.ч. 900 тис. грн. – з районного бюджету, 350 тис. грн. – з селищного бюджету.

На нараді обговорювалось і питання заборгованості за газо-, та теплопостачання та стан розрахунків з погашення такої заборгованості. Відзначено,  що її динаміка за останні три місяці є такою, що вказує на зменшення рівня заборгованості підприємств житлово-комунального господарства району перед ПАТ «НАК «НАФТОГАЗ» та зменшення рівня заборгованості держави перед вищезазначеними підприємствами, проте, відбувається поступове збільшення рівня заборгованості населення по розрахункам за комунальні послуги.

Також обговорювалось питання підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства у с. Висока Піч, в якому послуги населенню з водопостачання та водовідведення надає КП «УЖЕІЗ». Керівнику підприємства наголошено на необхідності вжиття заходів з покращення якості води в с. Висока Піч.

За результатами наради прийняті відповідні рішення, спрямовані на досягнення поставлених завдань з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.