25 Липня, 2017 15:29:00
Проведено нараду щодо ремонту під’їзду до Давидівського дачного масиву

25 липня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів оперативну нараду щодо освоєння коштів на улаштування під’їзду до Давидівського дачного масиву, що на території Іванівської сільської ради. Участь у нараді взяли керівник апарату РДА Алла Ковальчук, Іванівський сільський голова Лариса Кузовкова, начальник управління фінансів РДА Наталія Ходоровська, завідувач юридичним сектором апарату РДА Софія Гладишева та начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янєв.

Кошти на виконання ремонтних робіт з улаштування під’їзду виділені облрадою в сумі 694 тис. грн. на травневій сесії, однак наразі їх використання під питанням, оскільки вказана дорога не перебуває на балансі ні в службі автомобільних доріг, ні в сільській раді.

Саме тому, на серпневій сесії районної ради вказані кошти будуть спрямовані на сільську раду, яка має невідкладно почати процедуру переведення даного під’їзду в комунальну власність. Подібна практика є вже у Кам’янській сільській раді.

Іванівській сільській раді не варто відкладати із взяттям дороги на свій баланс. Тим більше, що на даному масиві проживає велика кількість наших співгромадян.

За результатами наради складено відповідний план дій щодо покрокового вирішення питання порядку денного, а голова райдержадміністрації пообіцяв сільському голові всебічну та максимально можливу підтримку щодо його реалізації.