24 Листопада, 2017 08:45:00
Проведено навчально-практичний семінар з організаторами шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри  учнівської молоді «Сокіл» («Джура»)

На виконання  розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 №743-р « Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки», наказу Міністерства освіти і науки України №1278 від 18.09.2017, розпорядження голови обласної державної адміністрації №415 від 20.10.2017 та завдань, взятих на себе ДЮВПК «Сатурн» відповідно проекту «Створення навчально-тренувального центру», 23 листопада 2017 року, спільно з відділом освіти Житомирської райдержадміністрації проведено навчально-практичний семінар з організаторами шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри  учнівської молоді «Сокіл» («Джура»).

Семінар  проведено на базі Садківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кількість учасників 35 осіб – керівники шкільних штабів гри «Сокіл» («Джура») загальноосвітніх закладів Житомирського району, Станишівської, Глибочицької, Оліївської ОТГ.

На семінарі  розглянуто завдання, що ставляться перед шкільною старшиною, план підготовки до районного етапу гри, умови проведення, пропозиції по проходженню етапів, склад суддівської колегії тощо.

Велику зацікавленість виявили учасники семінару до організації змагань з фізичного вишколу, конкурсів «Ватра у колі друзів», «Добре діло», квесту «Смуга перешкод». Із задоволенням переглянули творчий звіт та показовий виступ з фізичного вишколу рою «Садківські соколи».

За результатами семінару прийнято рішення організувати роботу районної школи козацької старшини, підготувати та провести тренувальний збір з керівниками гри та ройовими.

Учасники семінару запропонували провести районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у травні 2018 року в формі 4-х денного таборування. ДЮВПК «Сатурн» дано завдання детально розробити умови проходження гри, її практичну реалізацію на місцевості, сформувати матеріальну базу для якісного обладнання етапів.