6 Листопада, 2017 11:09:00
Проведено навчання бібліотечних працівників

2 листопада на базі Центральної районної бібліотеки пройшло навчання бібліотечних працівників. Психологічний тренінг за темою «Етика та психологія ділового спілкування» провела Світлана Радкевич, фахівець служби у справах дітей та сім'ї Тетерівської ОТГ, яка акцентувала увагу на тому, що спілкування в бібліотеці має орієнтуватися на те, щоб між усіма його учасниками складалися доброзичливі, етичні відносини.

Завідуюча відділом комплектування ЦРБ Галина Юрченко надала консультацію щодо переведення книжкового фонду за системою УДК.

Районна бібліотека вже не один рік проводить зустрічі із письменниками Житомирщини. Цього разу відбулася цікава зустріч з членом Національної спілки журналістів України, головою Міжнародного поетичного братства Юрка Ґудзя, поетесою Марією Рудак.

Бентежні спогади про далекі дитинство і юність, теплота родинного вогнища, прагнення знайти гармонію в людських почуттях і взаєминах - все це щиро і невимушено постає у поетичних рядках Марії Андріївни.

Почуття не завжди можна висловити прямо, а поетичне слово не зрадить сердечної таємниці, наче вірний друг, воно допоможе, розрадить, зніме смуток із душі, навчить чекати і вірити.

Зустріч пройшла в теплій та творчій атмосфері.