19 Грудня, 2017 16:37:00
Проведено відкритий чемпіонат району з волейболу серед команд ФСК сільських і селищної рад

16 грудня 2017 року відбувся відкритий чемпіонат району з волейболу (чоловіки) серед команд фізкультурно-спортивних клубів сільських і селищної рад, присвячений Новорічним та Різдвяним святам.

Змагання пройшли на спортивній базі Озерненської гімназії. Участь у змаганнях взяли 4 команди: смт Озерне, смт Новогуйвинське, с. Лука та с. Піски.

Переможцем змагань стала команда с. Лука, друге місце посіла команда смт Озерне, третє – с. Піски, четверте – смт Новогуйвинське.

Команда переможець та команди призери нагороджені дипломами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Житомирської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Райдержадміністрація профінансувала витрати на харчування учасників змагань, суддів та медичного працівника.

Озерненська гімназія забезпечила гарні умови для проведення цих змагань.