4 Грудня, 2017 11:03:00
Пройшла чергова розширена апаратна нарада при голові райдержадміністрації

4 грудня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та представниками структурних підрозділів РДА, керівниками установ, служб та організацій району.

Першим було розглянуто питання про результати діяльності районної робочої групи з питань детінізації доходів та про стан нарахування субсидій на оплату комунальних послуг. Доповідала з даного питання начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк. Йшлося й про проведення 1 грудня заходів до Міжнародного дня інвалідів. Детально про проведені у районі заходи до цієї дати розповів директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району Олександр Мельник.

Окремо голова РДА порушив питання про організацію роботи з розчистки комунальних і доріг загального користування місцевого значення під час снігових заметів та про необхідність невідкладного укладання відповідних договорів між облавтодором та підрядниками. Начальнику відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Феліксу Яневу було дано доручення підготувати оперативну інформацію з цього питання та надати пропозиції щодо тимчасового розміщення на дорогах району габаритно-вагових комплексів, які дозволять врегулювати питання належного контролю за рухом дорогами району автомобілів, вага яких перевищує встановлені норми.

Про стан звітності закладів освіти району щодо поточних фінансових надходжень та витрат доповіла начальник районного відділу освіти Світлана Давиденко. У рамках цього питання було обговорено й поточний стан справ щодо створення інклюзивно-ресурсного центру та медіатек.

З інформацією про стан формування бюджету району виступила начальник управління фінансів РДА Наталія Ходоровська. У свою чергу начальник районного ЦНАП Ігор Палій поінформував присутніх щодо стану готовності підпорядкованого підрозділу до надання послуг з виготовлення ІД-карток та біометричних закордонних паспортів.

Про стан підготовки до відзначення в районі Дня місцевого самоврядування та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС доповіли спеціаліст відділу культури і туризму РДА Дмитро Нечипорук та Людмила Вакулюк.

Розглянуто на нараді й питання про стан використання бюджетних коштів у 2017 році закладами соціальної сфери району, про будівництво нових амбулаторій та про перспективи створення нових ОТГ та приєднання окремих громад до існуючих ОТГ.