28 Липня, 2017 12:04:00
Пройшла липнева колегія райдержадміністрації

28 липня у великій залі засідань районної ради під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Микитюка пройшло чергове засідання колегії РДА.

Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники установ та організацій району, кореспондент газети «Приміське життя», головний редактор газети «Сільське життя».

На порядку денному було три питання - про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2017 року, про стан виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2017 року та про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації №242 від 13.04.2017 р. «Про заходи щодо підготовки та організованого проведення весняно-польових робіт у 2017 році».

З даних питань доповіли начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олена Гречко, начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Ходоровська та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Оржехівський.

За результатами розгляду питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.