9 Жовтня, 2017 14:52:00
Пройшла районна виставка юннатівської творчості «Барви Полісся - 2017»

Відповідно до наказу відділу освіти Житомирської райдержадміністрації №284 від 08.09.2017 з 2 по 4 жовтня у малій залі районної ради проходила районна виставка юннатівської творчості «Барви Полісся».

У виставці взяли участь 2 гімназії, 24 загальноосвітні школи І-ІІІ, І-ІІ ступенів та 5 дошкільних навчальних закладів району. Виставка проводилась по шести розділах, було представлено біля 300 експонатів.

Дослідницьку роботу та продуктивну працю в галузі сільського та лісового господарства продемонстрували учнівські колективи Левківської, Коднянської, Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ст., Руднє-Городищенської ЗОШ І-ІІ ступенів.

В розділі «Українська народна іграшка» цікаві роботи до творів Марії Пономаренко виконали  вихованці Левківської ЗОШ І-ІІІ ст., Пряжівської, Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.

В розділі «Українська народна вишивка» оригінальні та яскраві картини на тему «Моє квітуче Полісся» вишили учні Новогуйвинської, Озерненської гімназій, Сінгурівської, Високопічської №2, Барашівської, Левківської  ЗОШ І-ІІІ ст., Миролюбівської,  Кам’янської, Озерянківської ЗОШ І-ІІ ст.

Високий рівень виконавської майстерності в розділі «Вироби з природного матеріалу» прослідковувався в роботах учнів Глибочанської, Озерянківської, Оліївської ЗОШ І-ІІ ст., Глибочицької та Левківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В розділі «Аранжування з природного матеріалу та штучних квітів»  самобутні композиції створили учні Новогуйвинської гімназії, Садківської, Барашівської, Вересівської, Коднянської ЗОШ І-ІІІ ст., Руднє-Городищенської, Головенківської ЗОШ І-ІІ ст.

Гарні роботи в розділі «Флористика» представили колективи Барашівської, Садківської, Левківської ЗОШ І-ІІІ ст., Оліївської ЗОШ І-ІІ ст.

Вперше в цьому році у виставці  взяли участь дошкільні навчальні заклади. Свої роботи на розгляд журі представили вихователі та їх вихованці Озерненського центру розвитку дитини, Сінгурівського, Березівського, Вересівського та Черемошнянського дошкільних закладів.

Роботи, які перемогли на районній виставці в листопаді 2017 року експонуватимуться в обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Житомир, проїзд академіка Тутковського, 10).