27 Лютого, 2018 11:38:00
Пройшли Всеукраїнські змагання з гирьового спорту «Гвардійський ривок»

У період з 23 по 25 лютого 2018 року у м. Житомир на базі ФОК було проведено Всеукраїнські та Всеармійські змагання з гирьового спорту «Гвардійський ривок».

У змаганнях взяли участь команди 11 областей України (Київської, м. Київ, Львівської, Харківської, Хмельницької, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Донецької, Черкаської), 7 вищих військових навчальних закладів, видів Збройних Сил України (Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-морських Сил, Високомобільних десантних військ, Сил спеціальних операцій, в/ч А0515); Державної прикордонної служби України. Усього в змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів.

На урочистому відкритті змагань були присутні начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Гресь Світлана Миколаївна, начальник Житомирського військового інституту генерал-майор Левченко Олександр Віталійович, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Малюта Віктор Андрійович, представник Генерального штабу Збройних Сил України полковник Щербина Ігор Анатолійович, президент Союзу гирьового спорту України Бербеничук Валентин Юрійович.

У змаганнях взяли участь 11 спортсменів Житомирського району, які представляли ЖРО ВФСТ «Колос». В особистому заліку чемпіонами та призерами Всеукраїнських змагань стали й спортсмени ЖРО ВФСТ «Колос»:

- Пронтенко Костянтин – 1 місце у ваговій категорії до 68 кг,

- Іваненко Роман – 2 місце у ваговій категорії до 63 кг,

- Остапчук Олексій – 2 місце у ваговій категорії понад 95 кг,

- Смолянюк Валерія – 2 місце у ваговій категорії до 68 кг.