29 Листопада, 2017 14:52:00
Пройшов Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності

У період з 17 жовтня по 17 листопада 2017 року в закладах освіти району проходив Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності з теми «Навчаємося жити безпечно!».

Мета Місячника – цілеспрямована профілактична робота щодо попередження надзвичайних подій та ситуацій за участю дітей, підняття рівня знань та отримання навичок з безпеки життєдіяльності.

У ході Місячника було оголошено конкурс на кращий малюнок та кращу роботу декоративно-прикладної творчості з тематики запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж; при виявленні вибухонебезпечних предметів; про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек; необхідність посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення невідомих підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру; відпрацювання надання першої допомоги травмованим і потерпілим; правил поведінки на льоду, з піротехнічними засобами; при користуванні побутовим газом та щодо інших надзвичайних подій.

Найбільш продуманими, високоорганізованими та цілеспрямованими заходи були у Новогуйвинській та Озерненській гімназіях, Сінгурівській, Левківській ЗОШ І-ІІІ ст., Кам’янській та Черемошнянській ЗОШ І-ІІ ст., Озерненському центрі розвитку дитини, Новогуйвинському, Вересівському ДНЗ.

Колективами вищевказаних навчальних закладів було охоплено практично всі аспекти безпеки життєдіяльності, представлено найповніші звітні дані, найкраще оформлено  роботи.

За результатами роботи журі визначено переможців конкурсу та кращі роботи подані для участі в обласному етапі конкурсу.