5 Травня, 2017 13:50:00
Пройшов ювілейний фестиваль туризму та краєзнавства «Перехрестя»

Вже п’ятий рік поспіль Відділ туризму, краєзнавства та патріотичного виховання Київського Палацу дітей та юнацтва є організатором фестивалю туризму та краєзнавства «Перехрестя», що вже традиційно проходить на території Тригірського лісництва на живописних берегах річки Тетерів поблизу села Дениші Житомирського району.

Цього року у заходах фестивалю взяли участь як гуртківці Київського Палацу дітей та юнацтва, так і запрошені дитячі колективи нашого району. Організатори заходу за роки проведення фестивалю налагодили тісну співпрацю з Тригірським лісництвом, Денишівською школою та керівництвом сільської ради. З їх боку надається традиційна допомога.

З 28 квітня по 2 травня близько 400 учасників знайомились з різними видами туризму, брали участь у змаганнях, конкурсах, іграх, майстер-класах, вечірніх концертах, тренінгах тощо.

Усі без винятку мали можливість перевірити себе на витривалість, навчитися новому, поексперементувати на туристській кухні, проявити свої таланти, стати журналістом в щоденній газеті. І все це в привітній дружній атмосфері.

На фестиваль завітали й працівники районного відділу культури і туризму, які під час церемонії відкриття від імені голови Житомирської райдержадміністрації Сергія Микитюка привітали учасників заходів, побажали усім гарного відпочинку, нових та незабутніх вражень, нових знайомств та вручили їм солодкі подарунки – 400 пачок смачного житомирського морозива, спонсором яких виступило ПАТ «Житомирський маслозавод» - компанія «Рудь».