20 Липня, 2017 11:19:00
Робочою групою погоджено створення Оліївської ОТГ та приєднання до Станишівської ОТГ Іванківської сільської ради

На Житомирщині планують внести зміни до Перспективного плану формування ОТГ області – створити ще 7 об’єднаних територіальних громад та приєднати 3 сільські ради до вже існуючих.

Таке рішення було прийнято 18 липня на засіданні регіональної робочої групи за участю голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми.

«Була проведена спільна нарада із головами РДА та надані доручення. Не всі райони їх виконали. Я хотів би, щоб ми плідно попрацювали у липні та серпні, а у другій декаді вересня, якщо депутати будуть не проти, проведемо засідання сесії і розглянемо питання, які будуть стосуватися децентралізації. Тому у вас ще є час до вересня – віднесіться серйозно», – сказав Ігор Гундич.

Робоча група проголосувала за внесення змін до Перспективного плану для створення таких громад:

Оліївська ОТГ: до складу входить 9 населених пунктів (Оліївської та Кам’янської сільських рад Житомирського району та Троковицької – Черняхівського), обсяг доходів загального фонду – 62 млн 880,8 тис. грн.

Брониківська ОТГ: до складу входить 30 населених пунктів, обсяг доходів загального фонду – 42 млн 288,3 тис. грн.

Піщівська ОТГ: до складу входить 11 населених пунктів, обсяг доходів загального фонду – 22 млн 384,3 тис. грн.

Ружинська ОТГ: до складу входить 8 населених пунктів, обсяг доходів загального фонду – 53 млн 606,7 тис. грн.

Курненська ОТГ: до складу входить 18 населених пунктів, обсяг доходів загального фонду –33 млн 195,5 тис. грн.

Мартинівська ОТГ: до складу входить 11 населених пунктів, обсяг доходів загального фонду – 11 млн 928,9 тис.

Словечанська ОТГ: до складу входить 26 населених пунктів, обсяг доходів загального фонду – 39 млн 933,7 тис.

Крім цього, до Станишівської ОТГ планується приєднання Іванківської сільської ради Андрушівського району, до Чижівської - Варварівської сільської ради, до, а до Іршанської – Шершнівської сільської ради.

Далі відповідні рішення мають розглянути депутати обласної ради, а вже після цього вони будуть направлені на розгляд Кабінету Міністрів України та Центральній виборчій Комісії.