27 Квітня, 2017 10:35:00
Щодо забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками

Як повідомляє управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року  № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками (далі – Порядок), путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа – управління – санаторій).

Людина самостійно може обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Міністерством соціальної політики України за погодженням з Міністерством фінансів України.

Також, згідно пункту 5 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками  деяких категорій громадян структурними підрозділами  з питань соціального захисту населення районних,  районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій,  виконавчими органами міських рад, путівки видаються відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених  законодавством  для  конкретної  категорії  осіб,  в порядку  черговості.

Для  одержання путівки  подається  заява  та медична  довідка закладу охорони здоров’я за формою N 070/о. Після  закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на   обліку   для   забезпечення   санаторно-курортною   путівкою, знімається  з  обліку.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: м. Житомир, вул. Б. Тена, 16 або за тел. 22-76-74.