24 Листопада, 2017 11:36:00
С. Микитюк провів чергове засідання колегії РДА

24 листопада голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії РДА. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів РДА, селищний, сільські голови, керівники ОТГ, установ та організацій району, в.о. редактора газети «Приміське життя», головний редактор газети «Сільське життя».

На порядок денний засідання виносилося чотири питання.

Першим було розглянуто питання про схвалення проекту районної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2022 роки. Доповідала з даного питання начальник служби у справах дітей РДА Антоніна Черняк.

З питання про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік виступила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Олена Гречко.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадянам Житомирського району Олександр Мельник доповів про роботу підпорядкованого підрозділу у поточному році, а завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Інна Мирна розповіла про результати проведеного у 2017 році в районі оздоровлення та відпочинку дітей.

За результатами розгляду вказаних питань колегією прийнято відповідні рішення.