31 Липня, 2018 09:36:00
Сергій Микитюк привітав жителів Клітчина з Днем села

29 липня жителі Клітчина, що межує з Житомиром і входить до Левківської сільської ради, відзначили 96-ту річницю з дня заснування населеного пункту.

Як і торік, із знаменною датою мешканців та гостей цього самобутнього, молодого й сучасного населеного пункту щиросердно привітали голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, Левківський сільський голова Олександр Окоча, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах та його колеги по депутатському корпусу Анатолій Давидов та Василь Козел.

С.Микитюк побажав жителям Клітчина прихильної долі, процвітання селу та рідній Україні і відзначив найактивніших представників села подяками райдержадміністрації.

Артисти-аматори Житомирського району привітали жителів та гостей Клітчина у день свята майстерно підготованою концертною програмою.