30 Березня, 2018 11:29:00
Сергій Микитюк провів березневу колегію райдержадміністрації

30 березня у малій залі засідань районної ради пройшло чергове засідання колегії райдержадміністрації. Провів засідання голова РДА Сергій Микитюк. Учать у роботі дорадчого органу взяли члени колегії райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району, редактор газети «Сільське життя», в.о. редактора газети «Приміське життя».

На порядок денний засідання виносилося 5 питань.

Першим було розглянуто питання про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у районі у 2017 році, з якого доповіла завідувач сектору у справах сім’ї. молоді та спорту РДА Інна Мирна.

З інформацією про заходи щодо підготовки та організованого проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018  році виступив  начальник управління АПР РДА Володимир Оржехівський.

У свою чергу начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк доповіла з питань про схвалення проекту Програми  соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирського району на 2018-2020 роки та про схвалення проекту Програми соціального захисту громадян Житомирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018-2020 роки.

З питання про проект Програми розвитку громадянського суспільства у Житомирському районі на 2018 рік виступив головний спеціаліст організаційного відділу апарату РДА Юрій Огірчук, а про підсумки роботи спостережної комісії при Житомирській райдержадміністрації у 2017 році члени колегії заслухали інформацію завідувача юридичним сектором апарату РДА Леоніда Мошківського.